O firmie - VGS Polska - producent kosmetyków
Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X

O firmie

VGS Polska to Firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych i zapachowych oferująca swoje usługi i produkty klientom w Polsce i poza granicami kraju.

Specjalizujemy się głównie w kompleksowej produkcji kosmetyków pod marką własną klienta (private label) począwszy od etapu koncepcji poprzez projekt graficzny, dobór technologii, stworzenie receptury aż po końcowy etap przygotowania masy i konfekcjonowania produktu. Wszystkie etapy od przygotowania aż do wytwarzania produktu odbywają się w ramach jednej firmy co zapewnia pełną jego zgodność z oczekiwaniami klienta.

Posiadamy jednocześnie w naszej ofercie szeroką gamę kosmetyków pielęgnacyjnych, kosmetyków zapachowych, kosmetyków koloryzujących naszych marek, takich jak EveryDay, Parfumini, Ola Cosmetics, Gratia, Alexandree.

Poprzez bardzo rygorystyczną kontrolę każdego etapu produkcji i optymalizację procesów logistycznych i zaopatrzeniowych możemy zaproponować naszym klientom usługi i produkty o najlepszym wskaźniku jakości do ceny.

markowe kosmetyki

bg